کلاه آفتابگیر لبه بلند

کلاه آفتابگیر لبه بلند مخصوص روز های آفتابی. لبه بلند برای ایجاد سایه مفید دور سر. پارچه نخی و عرق گیر. خنک کننده سر. کاملا سبک و راحت
تاریخ تحویل: به واسته-پست پیشتاز2الی4روز-تیپاکس2الی3روز-شهرتهران اسنپ2الی4ساعت
تولید کننده: فروشگاه کلاه قاسمی
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
4٬000٬000 ریال

کلاه آفتابگیر لبه بلند

این کلاه مخصوص روز های آفتابی و گرم می باشد. لبه بلند کلاه این امکان را می دهد تا براحتی زیر نور مستقیم آفتاب از سر و صورت خود به طور کامل محافظت نمایید.

از این نوع کلاه بیشتر در مواردی چون طبیعت گردی، ماهیگیری و پیاده روی های بلند مدت زیر نور آفتاب ون کوه نوردی استفاده می شود. از این رو در مواقعی به این کلاه به عنوان کلاه ماهیگیری و یا کلاه کوه نوردی یاد می شود.

این کلاه طوری طراحی شده است که علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و ضرر های ناشی بر پوست، عرق ناشی از آن را نیز جمع می کند و نیز باعث خنک نگه داشتن سر می شود.

از خصوصیت های دیگر آن کلاه سبک بودن آن است که مانع از خستگی سر می شود. در تولید این کلاه از اجناس کاملاطبیعی استفاده شده و بر خلاف تولیدات خارجی برای پوست سر هیچ ضرری ندارد.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوع پارچهنخی
رنگکرم
خاصیتضد آفتاد
مارک دارکلاه قاسمی
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

کلاه کپ کوهنوردی (کرم)

کلاه کپ کوهنوردی (کرم) پارچه این کلاه ازجنس پنبه ضخامتی مانندپیراهن را دارد نقاب این مدل12سانتیمتری است این مدل ازکلاه دارای روسری برای جلوگیری ازتابش نورخورشید به پشت گردن وشانه ها است و مناسب برای روزهای آفتابی و پیاده روی های بلند در زیر تابش آفتاب است سبک و با قابلیت جدا سازی روسری ازکلاه نقابداراست
4٬000٬000 ریال
بررسی های محصول
بررسی های موجود
کلاه لبه بلند
5
HiVitriN Avatar
مخصوص پیاده روی زیر نور آفتاب
1394/2/26 3:45
آیا این بررسی مفید بود؟ بله خیر (0/0)
تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند